kasiabosackacudniechudnieKasia Bosacka cudnie Chudnie. Żegnaj pulpecie.
Autor: Katarzyna Bosacka
Wydawnictwo: Publicat

Katarzynę Bosacką znamy głównie z programów telewizyjnych „Wiem co jem” i „Wiem, co kupuję”, gdzie prezentowała się jako dość kurpulentna osoba. Pewnego dnia pani Kasia postanowiła schudnąć wykorzystując do tego swoją umiejętność obracania się w gąszczu informacji. Efekty jej zmagań z nadwagą mogliśmy częściowo oglądać na wizji i można spokojnie powiedzieć, że były one bardzo zadowalające.
Sposób odchudzania Kasi Bosackiej nie opierał się jednak na żadnej diecie cud, ale na zrównoważonym planie żywieniowym opartym na ogólnodostępnych i tanich produktach.
Książka zawiera także wiele praktycznych porad dotyczących odchudzania oraz przedstawia pomysłowe gadżety mające złagodzić trochę trudy tego procesu. Autorka obala także kilka mitów o cudownych dietach typu dieta kopenhaska, za co obdarzyliśmy ją szczególną sympatią.
Dodatkowo fani autorki znajdą w książce próbkę jej znakomitego poczucia humoru, dowiedzą się sporo o najczęstszych wymówkach jakie stosujemy celem uniknięcia odchudzania oraz mnóstwo zabawnych rysunków.